کتابچه بازدیدکنندگان

با سلام به شما بازدید کنندگان گرامی سایت

 • این صفحه برای ثبت و درج نظرات شما کاربران محترم در باره سایت عکس های قدیمی مردم آمل می باشد.
 • شما می توانید با نوشتن نظرات ، انتقادات و پیشنهادهای خود در باره این سایت، به صورت توضیح در زیر این صفحه،  ضمن اشتراک گذاری آنها با دیگر همشهریان محترم، به ما در پیشرفت این سایت و چگونگی ادامه و ارائه ی کار یاری نمایید.

با سپاس

حسن غفوری               مهدی شهداد

56 نظر در “کتابچه بازدیدکنندگان

 1. با سلام. ممنونم از این ایده ناب. لطفا از بخشای دیگه آملم برامون بگین. مثلا سمت هراز یا بخش امام رضا و چاکسر. خیلی دوست دارم راجب جزییات جاهای خاص آمل بیشتر بدونم. سینما هایی که هیچوقت ندیدمشون. از دهه پنجاه آمل تعریف کنید واقعا برای منی که تازه بیست سالمه و اون فضارو به چشم ندیدم جالبه

 2. جناب شهداد.عکس از مکان ویا افراد دو موضوع متفاوت میباشد .امروز جایگاه اجتماعی آن افراد واینکه چه دستاوردی برای آندوره داشتند یک پیام برای ببینندگان است .تلاش هدفمند دلنشین تر ونافذتر میباشد متشکرم

 3. سلام جناب شهداد.از ایده شما متشکرم.همچنین خسته نباشید.اینکه از رفتگان یادکنیم نیکوست.چرا از آنان که زنده اند ودر این زمانه اسطوره های انسانی هستند یاد نکنیم.تا به عکس تبدیل نشدند آنهارامعرفی کنیم !!!!

  • با سلام خدمت شما
   حرف شما کاملا صحیح است و جای این کار در جامعه ما خالی ست اما باید توجه داشت که این سایت به صورت تک منظوره و برای دسترسی راحت تر و متمرکز تر به عکس های قدیمی ساخته شده و اگر به همه ی موضوعات لازم جامعه بپردازد تبدیل به یک پرتال می شود که از اهداف سایت به دور است.
   سپاس از توجه و تذکر شما

 4. ببخشید که در حضور مهندس شکری دستان گرم شما را محکم فشردم قصدم ازار نبود عادت زشتی است از ورزش وابراز احترام. عرض پوزش دارم.

 5. سلام.دوست عزیز. انگیزه واشتیاق شما دریادآوری وتداعی گذشتگان قابل تحسین است چنانچه به عملکردمهم وتاثیرگذار افراد در آن دوره نیز اشاره شود پربارتر میشود.استوار وجاودان باشید

 6. سلام.دوست عزیز. انگیزه واشتیاق شما دریادآوری وتداعی گذشتگان قابل تحسین است چنانچه به عملکردمهم وتاثیرگذار افراد در آن دوره نیز اشاره شود پربارتر میشود.استوار وجاودان باشید

 7. سلام.دوست عزیز. انگیزه واشتیاق شما دریادآوری وتداعی گذشتگان قابل تحسین است چنانچه به عملکردمهم وتاثیرگذار افراد در آن دوره نیز اشاره شود پربارتر میشود.استوار وجاودان باشید

 8. اقای شهداد دست مریزاد. خیلی زحمت کشیده شد تا به اینجا رسید خسته نباشید یاد ان عزیز سفرکرده همیشه با ماست واین عاقبت همه ماست. چه خوب است که ایشان بذر مهربانی ومحبت را پاشیدند وقبل از اشان هم . اما این سایت یادگاری از نگاه زیبای حسن غفوری عزیز ودستان پر کار شماست . گاهی تشکر کافی نیست اما بدانید انچه کاشتی میدری. یادگاریت زیبا وماندیست و شمایید در قلب ما جاودانه . چراغ زندگیت روشن همانگونه که چراغ دل ها را افرختی .

  • با سلام به شما آقای هاشمی نژاد
   لطف دارید، انشاءالله با برنامه های جدیدی که برای سایت و جمع آوری عکس ها داریم بتوانیم پاسخ گوی نگاه دقیق بینندگانی مانند شما بوده و همچنین به اهداف آقای غفوری نزدیک تر شویم.
   سپاس

 9. سلام. دستتون درد نکنه خیلی سایت خوبی دارید حس خوبی پیدا کردم. چند سال هست که نتونستم بیام آمل. خیلی دلم برای این شهرتنگ شده. دعا کنید شرایط فراهم بشه بتونم بیام.

 10. با سلام وخسته نباشید سایت بسیار عالی و خوبی هست من اهل گرگانم ولی اتفاقی از سایت شما بازدید کردم ای کاش این اتقاق برای شهر خودم می افتاد در هر صورت میتوانید با کوشش بیشتر عکسهای تاریخی بیشتری را در سایت قرار دهید بسیار کار جاودانه ای کردید

 11. یاد و خاطر حسن غفوری گرامی- از زمانی که ایشان به دیار باقی رفتند سایت آمله به کندی پیش میره و هر 20روز هم یه عکس به سایت اضافه نمیشه – من هر چند وقت یه نگاهی به سایت آمله میندازم ولی خبری از عکس جدید نیست .

  • با سلام خدمت شما بیننده گرامی
   سپاس از توجه شما به سایت
   با توجه به گستردگی حوزه کاری سایت، نیازمند کمک همه شما برای معرفی عکس های خود و دوستان تان هستیم.
   صحیح است، بعد از درگذشت ناگهانی آن زنده یاد هنوز قادر به جبران عدم حضور ایشان نبوده ایم و ان شاء الله با کمک شما مردم هنر دوست آمل بتوانیم با سرعت بیشتری به هدف مان برسیم.
   ۱۳۹۳/8/30

 12. عالی عالی عالی.یه مهدی شهداد میشناسم از دوستای قدیم!!! حامد جان اگه خودتی یه ایمیل برام بزن.یا حداقل گرداننده های سایت عکس شونو بزارن بشناسیمشون.دمتون گرم.

  • سلام دوست عزیز،
   عکس هایی که تعداد بازدید بیشتر یا لایک بیشتری داشته باشند توسط سایت خود به خود بیشتر نشان داده می شوند.

 13. باتشکر از زحمات گرداندگان این سایت دوست داشتنی وبا آرزوی رحمت واسعه الهی برای مرحوم استاد غفوری میتونم بپرسم چرا از زمان فوت استاد فعالیت سایت چراکم شده .
  بازهم از حزکت قشنگتون ممنونم

  • با سلام خدمت شما بیننده گرامی
   سپاس از توجه شما به سایت و این حرکت فرهنگی. هدف ما از ساخت این سایت،گرد آوری عکس های قدیمی مردم آمل و نمایش دائمی آنها در این سایت به عنوان موزه دائمی عکس هابوده است که با توجه به گستردگی حوزه کاری سایت، نیازمند کمک همه شما برای معرفی عکس های خود و دوستان تان هستیم.
   واقعیت همین موضوعی است که شما به آن اشاره کردید، در هنگام حضور آقای غفوری ، تعداد عکس هایی که مردم به ما برای بررسی معرفی می کردند بیشتر بود و بعد از درگذشت ناگهانی آن زنده یاد هنوز قادر به جبران عدم حضور ایشان نبوده ایم و ان شاء الله با کمک شما مردم هنر دوست آمل بتوانیم با سرعت بیشتری به هدف مان برسیم.
   1393/7/4

 14. با عرض سلام ودرود”ارائه چنین عکسها وتصاویری مزید امتنان و تشکر فراوان است و نشان دهنده میزان علاقه و توجه شما دوستان بزرگوار به فرهنگ و منش و بزرگی این قوم اصیل ” املیهای عزیز” میباشد ” ازخداوند منان طلب امرزش برای همه رفته گان ” خصوصا جناب خسروخان قبادی” و عمر با عزت و سربلندی برای همه همشهریان عزیزم مینمایم” درود بیکران بر همه املیهای باوقار و با ارزوی توفیق شما در ادامه این روش

 15. آقای غفوری روحش شاد ، یادگاری ارزنده ای از خود به جا گذاشته اند .
  جا دارد از عکس های اولین نمایشگاه خیابانی بچه های آمل در دهه 50 و کنسرت های موسیقی سنتی با حضور آقایان وجدی و خشنودی عزیز در دهه 50 نیز استفاده شود .
  عکس ها را می توان از طریق استاد بزرگوار آقای زرشناس و اساتید محترم آقایان وجدی و خشنودی تهیه نمود . همچنین آقای نادر مقدس نیز عکس های قابل توجه ای در همین رابطه دارند .
  بااحترام

 16. باعرض سلام و تبریک سال نو، ازاینکه بانی خیر شده اید تا چندنفرازدوستان قدیمی خودرا ببنیم بسیار متشکرم . سلامت و موفق باشید.

 17. سلام و درود بی پایان به شما گردانندگان این صفحه. خداوند روح مرخوم سید حسن غفوری را با نیکان سفر کرده این دیار محشور نماید. و همچنین به یاران دیگر این صفحه از جمله آقای شهداد عزیز سلامتی و طول عمر عطا نماید. قلبتان شاد و روحتان مملو از بخشندگی بادا. قربان همگی شما.

 18. همیشه با دیدن چهره ی مهربانت همان حس همیشگی کودکی برایم زنده میشد همان حس که وقتی بچه تر بودم همه ی وجودم را به همراه عطر گل شبوی حیاطتان به هزارتوی خیال و رویاهای رنگی میکشاند؛آه که هنوز همان حس را دارم حس کودکی که ازگوشه ی پنجره ی خیالش دزدکی به دنیایی سرک میکشد که ناباورانه بزرگترهای پرمهر را از او میدزدد ومن فقط محکوم به بهت و سکوتم همیشه تو قلبمی داییجون

 19. سایت خوبیه انشا الله که عکسای بیشتری رو بتونین به اشتراک بذارین.
  موفق باشین

 20. سلام سایتتون عالیه حداقل من که اولین بار بود خیلی از این مکان ها رو میدیدم مثلا میدان 17 شهریور خیلی برام جالب بود ؛مرسی

 21. بادرودوخسته نباشید،اگه امکانش وجودداره لطفایه لیستی از نخبه هاوافراد موفق املی معرفی کنین که جووناببینن چه افرادی باتلاششون از این خطه ،چه افتخاراتی کسب کردن&لطفا ازعکاسای حرفه ای قدیمی وبرگزیده املی هم مطالبی بنویسین،البته باعکساشون&باتشکرفراوون اززحماتتون

 22. باسلام ودرود به شمابنیانگذاران این سایت وازهمه آملی های عزیز تقاضادارم بااین سایت همکاری نمایند

 23. بادرود وسپاس به بانیان این سایت پرباروارزشمند.دانستن تاریخ وگذشته مان میتواند مارادرترسیم ورسیدن به آینده ای روشنتر بسیار یاریگر باشد .از شما وهمه علاقه مندانی که با ارسال عکس و اسنادی ازتاریخ معاصر شهرستان آمل ما را درشناخت شیوه زندگی گذشته گانمان یاری میرسانید دست مریزاد میگویم.

 24. سلام و عر ض ادب به استاد بزرگ وارجمند و خسته نباشيد به شما که با زحمات فراوان توانستيد اين سايت بسيار زيبا را براي شهروندان املي فراهم کنيد تا خاطرات گذشته برايشان تداعي کند . آرزوي موفقيت و سرافرازي براي شما را دارم .

 25. با سلام وتشکر از مسوولین سایت که اطلاعات واخبار وتصاویر گذشته آمل رابه نمایش گذاشتید امیدوارم که فعالیت تان راتوسعه داده وحتی مناطق مختلف حواشی وروستاهای شهر مارا هم معرفی نمایید لطفا اگه از خیابان های آمل درگذشته عکس دارید بذارید

 26. خانم فريبا مجد از راهنمايي شما سپاسگزاريم ممنون خواهيم شد چنانچه عکسي از چاپخانه مذکور در اختيار داريد جهت درج درسايت ارسال فرماييد

 27. سلام وعرض ادب به پیشگاه اساتید وبزرگان ارجمندشهر امل که با زحمت وپشتکارو خلاقیت خود هم موجب یاداوری گذشته برای قدیمیها شدند هم سبب نشان دادن فرهنگ غنی وکهن شهرتاریخی امل به جوانان املی شدند”

 28. دوستان گرامی آقایان غفوری و شهداد

  با درود بیکران بر شما بزرگان که پلی گشتید برای آشنایی جوانان شهرمان با فرهنگ نیاکانشان .
  باشد که تلاشتان آغازگر راهی باشد تا دیگر عزیزانی که از پیشینه آمل آگاهی دارند نیز به این سایت بپیوندند و آنرا پربارتر نمایند.
  پیشنهاد میکنم با دوستان دیگری که در زمینه فرهنگ آمل گام هایی برداشته اند مانند آقایان
  پرتوی ، جوادی ، حسن زاده ، ایاز و ….. نیز درخواست نمائید تا در این کار نیک همراه باشند.

  ارادتمند .محمد تقی خدادادی اسکی

 29. این تعصبی که تو مردم آمل هست مثال زدنیه کمتر شهری این جور سایت و عشقیو

  برای مردم شهرش به ارمغان داشته . راهتان جاوید حامی شما خواهیم بود تا این

  شهر همیشه ماندکار باشه/

 30. با سلام خدمت استاد ارجمند : جناب آقای غفوری عزیز
  بدور از هر گونه تعارفات ، کار شما بسیار پسندیده و عالیست . اگر هر بیننده ای به تک تک تصاویر با نگاهی عمیق و پر محتوا بنگرد ، عکسها گویای خیلی حرفها ، صحبت ها و فرهنگ هاست .
  انشاء ا… که سالم ، تندرست و برقرار باشید و مجددا” از این کار زیبای شما سپاسگزاریم که ما را به دنیای پدران و مادرانمان می برید .
  حداقلش اینکه این تلنگر را به ما وارد کردید که یه روزی عکس الان ما چند دهه بعد برای نسلهای آینده گویای حرفهایی است و شاید براشون جالب .
  ما نمانیم و عکس ماند کار این جهان بر عکس است .

 31. با تشکر از زحمات شما
  خیلی جالب بود
  اگه بشه بیشتر رو عکس اماکن عمومی و نقاط مختلف شهر بیشتر بپردازین ممنون میشم
  با تشکر و خسته نباشید

 32. آنان که ز ما دور ولی در دل و جانند
  بسیار گرامی تر از آنند که دانند
  مهدی عزیز همیشه موفق باشی

 33. با سلام خدمت دوستان عزیز ؛ عکسهایی که در سایت شما ارائه شده نشان دهنده پشتکار و پیگیری شما می باشد.برای شما آرزوی موفقیت دارم پیروز باشید

 34. سلام و دست مریزاد
  کار بسیار بجا وپسندیده ای است. امیدوارم این سایت به آرشیوی قدرتمند برای همه که بدنبال اطلاعات تاریخی از آمل میگردند تبدیل شود

 35. به نام خدا سلام به شما عزيزاني كه براي تاريخ اين شهر پر افتخار زخمت مي‌كشيد از سايت خوب شما ديدن كردم و واقعآ لذت بردم بهتر است اطلاع رساني خوبي شود تا همشهرياني كه عكس هايي از قديم آمل دارند در اختيار شما بگذارند تا اينكه همه ما خصوصا نسل جديد از ديدن آن لذت ببريم از خداوند متعال براي شما آرزوي موفقيت مي‌كنم

 36. با سلام
  عكس هايي كه داخل سايت قرار دادين خيلي جالبن.عكس پدرم داخل اين عكس ها بود مطمئن هستم اگر بهش نشون بدم خيلي خوشحال ميشن.بازم دستتون درد نكنه

 37. چه عکسای خوبی گذاشتین واقعا عالیه. خوشحال شدم که این سایت رو دیدم
  لطفا عکس هایی از بنا های تاریخی امل با شناسنامه شون بیشتر بذارین
  همینطور تاریخچه شهر آمل(که بسیار غنی و پرافتخاره) رو بذارین با مستنداتش که ارزش و اهمیت این شهر در تاریخ ایران بیشتر مشخص بشه
  و اینکه به نظرم اطلاع رسانی در خصوص این سایت اگر بیشتر بشه و همه از وجود این سایت مطلع باشن خیلی می تونه کمک کنه به شناسوندن امل به عنوان یک شهر تاثیرگذار و پر غرور در طول تاریخ ایران زمین
  ممنونم از زحماتی که می کشین برای این هدف

 38. بنظرم عالیه چون خودم عاشق عکسهای قدیمی هستم موفق باشید حتما اگه تونستم همکاری می کنم باهاتون…

 39. با سلام به شما (آقای حسین پور)
  سعی شده که لوگوی سایت به رنگ سیاه و سفید یا قهوه ای باشه تا با تم کلی عکس ها همخوانی داشته باشه و ترکیب کلی رو به هم نزنه

 40. آقا مهدی سلام
  یه نظر اینکه اگه دخالت نباشه:
  چون عکسها سیاه و سفید هستن نوشته توضیحی شما رو عکس بعضا دیده نمیشه و بهتره که به شکل یا رنگ دیگه ای نوشته بشه.
  شاد باشید و موفق و کارت عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *