اردوی دانش آموزی کرسنگ سال ۱۳۵۴

karsang13541 اردوی دانش آموزی کرسنگ سال 1354
این عکس در سال ۱۳۵۴ در اردوگاه کرسنگ (شهید باهنر فعلی) گرفته شده است . این عکس نمای از لباس پیش آهنگی آن زمان را که دانش آموزان می پوشیدند را نشان میده.
آقایان رضایی – کاظم قاسمی – فتحعلی اکبری … و نفر نشسته شهید بزرگوار بهروز غلامی که قبل از انقلاب به درجه شهادت نائل آمدند.
شهید بهروز غلامی در تهران مشغول بکار بودند که پس از شرکت در تظاهرات تهران،  در آبان ماه ۱۳۵۷ به آمل بازگشت و در ساعت ۱۱٫۳۰ هفدهم آّبان پس از ممانعت مادرش به تظاهرات پیوست و در حین آتش زدن کوکتا مولوتوف در جلوی شهربانی آمل از ناحیه قلب مورد اصابت گلوله قرار گرفت  . پیکر مطهر او در غروب پنج شنبه و همزمان با عید قربان درزادگاهش به خاک سپرده شد

با تشکر از آقای کردی به خاطر ارسال این عکس

 

رضا بهزادی می گوید: تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۰۹ زمان: ۰۹:۵۱

سلام اقای کردی عکسهایت بسیار دیدنی و جالبه در صورت امکان از عکسهای ورزشکاران روستا(اسدلله هیا کن توپ خونه را رها کن)بزار

اکبری از تهران می گوید: تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۰۹ زمان: ۱۰:۵۱

با سلام خدمت اداره کننده گان این سایت زیبا و جالب …. خسته نباشین .
من از طریق بچه محلهام در روستا متوجه شدم سایتی هست که عکسهای قدیمی شهرستان آمل رو به نمایش گذاشته است …./ و در لابلای این عکسها چند تا عکس از روستای عزیزم پاشاکلادشت سر هم می باشد . با توجه به اینکه این افراد و اشخاص داخل عکس رو میشناسیم و با هم خاطره داریم برای ما جالب و خاطره ساز هست .
سپاس از شما دوستان گرامی

مهدی می گوید: تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۱۳ زمان: ۱۵:۳۵

باسلام عکسهای جالبی جمع اوری شده ولی بعضی از عکسها شفاف نیست !! وباتشکر از اقای کردی که خاطرات زنده نگه داشته با إرسال چنین عکسهایی!!!

کاظم قاسمی می گوید: تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ زمان: ۰۹:۰۸

باتشکر از آقای کردی عزیز
روح بهروز غلامی شاد ویادش گرامی
(زن مش هما)

ارسال نظر در "اردوی دانش آموزی کرسنگ سال ۱۳۵۴"

(نمایش داده نمی شود)

پربازدیدترین تصاویر

محبوبترین تصاویر