دانش آموزان کلاس دوم دبستان ملی اسلامی ولیعصر(ع)سال۵۱-۵۰

3 دانش آموزان کلاس دوم دبستان ملي اسلامي وليعصر(ع)سال51 50

 

ردیف اول از چپ آقایان : بابایی -مسعودی – اردشیر – سلطانی – عبدالله یزدان پناه – منوچهر مجیدی – علی اصغر احدی – غلامرضانوائیان – حسن فرزانه -

ردیف دوم : ساروی – سعادت – امیر فرهنگ خادم آدم – محمد مهدیانی

ردیف سوم : لاری – مجید محمود زاده – بهزاد رحمانی – علی اکبر کاوه – عباس وشتانی – محمد جواد حاج اندواری -

ردیف چهارم : حسین یوسفی – مرتضی جلالی – قاسم زاده – مجید حسینی – داداش زاده -

ردیف پنجم : هدایت اله ملوک زاده – سید جواد ؟ – محمد رضا تسلیمی – عطا اله صرافی

آقایان دبیران از چپ : باغبان – احمد زاده (معلم آمادگی ) -زارع (معلم کلاس دوم) – صرافی (راننده)

با تشکر از آقای حاج مجید محمود زاده

صدرالدین سعادت نیاکی می گوید: تاریخ: ۱۳۹۲/۰۸/۲۲ زمان: ۱۸:۱۳

درود بیکران به گردانندگان این صفحه وزین.ردیف پنجم بعد از آقای هدایت ا… ملوک زاده آقای سید جواد حسینی هستند . در ضمن بعد از سید جواد حسینی آقای مجید تسلیمی هستند که به اشتباه محمدرضا درج گردیده.ضمنا در این عکس آقایان روح ا… لاری و حسن فرزانه در جنگ ۸ ساله به شهادت رسیدند و همچنین بهزاد رحمانی در پارسال و آقای محمد مهدیانی در ۷ سال قبل در سانحه رانندگی مرحوم شدند.( دماوندی الاصل بودند و پدرشان مدیر و صاحب خیاطی معروف شرلی در ابتدای خیابان رضوانیه و ضلع شرقی شیر خورشید یا همان بیمارستان ۱۷ شهریور بودند.

صدرالدین سعادت نیاکی می گوید: تاریخ: ۱۳۹۲/۰۸/۲۲ زمان: ۱۸:۲۳

و چند تصحیح : تصویر کوچکی که بین مرحوم بهزاد رحمانی و دوست عزیزم آکبر کاوه یه کوچولو پیداست آقای مجید نجفی هست . در ضمنردیف اول نشسته ازچپ نفر ۲ تا مانده به آخر آقای علی اصغر احمدی راد است که به اشتباه (احدی ) درج شده.

امیرفرهنگ خادم آدم (آدمیت) می گوید: تاریخ: ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ زمان: ۱۴:۰۳

دیدن این عکس من را منقلب کرد. من را برد به سال های ۵۰ و دیدن عکس دوستانم اشک را در چشمانم جاری ساخت. جناب محمود زاده عزیز نمیدونم چه جوری باید بابت این کار قشنگ و با ارزشت ازت تشکر کنم. جناب سعادت عزیز از تو هم برای توضیحات و تصحیحات با ارزشت سپاسگزاری می کنم. بچه ها دلم برای همتون خیلی خیلی تنگ شده. کاش می تونستیم مثل اون روزا دور هم جمع بشیم. یعنی میشه یکبار دیگه تک تکتون را از نزدیک ببینم. نمیدونم کدوم یک از بچه ها این عکس را دیده اند و با کدوماشون میشه تماس گرفت. ای کاش هر کدوم از بچه ها شماره های تماسشون را هم میگذاشتن. همه تون را دوست دارم. هرجا هستید موفق باشید بچه ها. این شماره تماس منه: ۰۹۱۲۲۱۰۴۳۸۷ خوشحال میشم صداهای قشنگتون را بشنوم.

ارسال نظر در "دانش آموزان کلاس دوم دبستان ملی اسلامی ولیعصر(ع)سال۵۱-۵۰"

(نمایش داده نمی شود)

پربازدیدترین تصاویر

محبوبترین تصاویر